Cart 0

Apie mus

Sea of Spa buvo įkurta daugiau nei prieš 25 metus Arado mieste, Izraelyje ir yra žinoma kaip viena pirmaujančių kompanijų inovacijose ir aukštos kokybės produkcijos iš Negyvosios Jūros mineralų gamyboje.

Šios produkcijos kokybė kyla iš gilaus suvokimo, kad teisingos verslo vizijos ir Negyvosios Jūros siūlomų naturalių mineralų kombinacija atveda prie ypač aukštų pardavimo rezultatų.

Kompanija dirba plačiu mąstu ir yra žinoma daugiau nei 40 šalių.

Mūsų produktai yra kategoriziojami skirtingomis linijomis, kiekvienoje jų yra produktų skirtų plaukų, odos ir kūno priežiūrai.

Technologija ir inovacijos

Sea of Spa turi ypač rafinuotas ir pažengusias laboratorijas, kurios randa aukščiausios kokybės sprendimus kosmetikos srityje. Kompanija turi kasybos licenciją Negyvosios Jūros dumblui ir druskai išgauti, o kitus ingredientus perka tik iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų.

Sea of Spa laboratorijos surinktos taip, kad parinktų, išrastų ir pritaikytų savo formules, viską atlikdamos aukščiausiame Europos standartų ir kokybės lygmenyje.

Sea of Spa kuria savo produktus tik naujausiomis gamybos ir tyrinėjimo technologijomis. Kompanija dirba remdamasi visais ISO ir GMP standartais, turi visas reikiamas licenzijas iš Izraelio sveikatos ministerijos, kad galėtų gaminti, eksportuoti ir reklamuoti kosmetikos produktus.

Naujausia ir moderniausią įranga, leidžia suteikti Jums pačios aukščiausios kokybės produktus ir aptarnavimą.

Produktų aprašymai

Black Pearl
Kai susitinka prabanga ir kokybė
Black Pearl yra puikus derinys tarp profesionalios mokslinės ir aukščiausios klasės odos priežiūros asmeniniam naudojimui. Naudojant pažangiausias technologijas ir sujungiant autentiškų juodųjų perlų miltelius į savo produktų liniją, „Black Pearl“ įsitvirtino kaip pasaulinis lyderis prestižo ir prabangios odos priežiūros kategorijoje. Kiekviename šios linijos gaminyje yra mikronizuotų, natūralių ir tikrų „Black Pearl“ miltelių, veikiančių kaip šveitiklis. Šis unikalus būdas užtikrina pažangiausių aktyvių ir senėjimo požymius atitolinančių ingredientų patekimą į gilesnius odos sluoksnius. Rezultatas – neįtikėtinas. Per keletą kartų sumažėja raukšlių ir smulkių raukšlių, o kitos odos problemos, tokios kaip senatvinės dėmės, spuogai, strijos ir kt., žymiai pagerėja. Juodasis perlas tinka tiems, kurie nori atrodyti ir jaustis kuo puikiausiai, būti švytintys ir glotnūs kaip perlas.

Alternative Plus
Gamtos lobiai
Inovatyvi Alternative Plus linija yra revoliucionarus ir unikalus kompleksas, padedantis išlaikyti Jūsų sveikas veido odos funkcijas ir atitolinantis senėjimo požymius. Šiame komplekse yra aktyviųjų Negyvosios Jūros mineralų, vitaminų ir tyrų anti-oksidantinių aliejų, saugančių odos drėgmę ir lankstumą, padidinančių ląstelių atsistatymą ir atjauninimą. Visoje produkcijoje yra SPF 15 apsaugos nuo saulės.
Bėgant metams oda plonėja ir jai darosi vis sunkiau išlaikyti sveiką drėgmės lygį, todėl oda greit išsausėja ir pradeda raukšlėtis. Alternative Plus Linijos kompleksas yra praturtintas dideliu kiekiu drėgmę palaikančių ir maitinančių elementų, kurie suteikia geriausią sprendimą kovojant prieš laiko daromą poveikį.

BIO SPA
Produktai Bio Spa linijoje yra paremti unikalia „trigubo efekto“ formule, kuri yra ypač svarbi palaikant balansą odos priežiūroje. „Trigubo efekto“ kompleksas yra aktyviųjų medžiagų kombinacija, paremta Negyvosios Jūros mineralų galia, tyrų aliejų ir ypač svarbių riebalų rūgščių, žinomų dėl savo daugybės gerų savybių. Riebalų rūgštys omega3, omega6 ir omega9, sujungtos su šiuo unikaliu kompleksu, užtikrina tobulą ir subalansuotą odos veiklą.

24K GOLD
Sukurtas absoliučiam tobulumui
Ši ypatingai prabangi, mineralais paremta odos priežiūros linija sujungia 24K auksą su galinga Black Pearl formule, praturtinta vitaminais, augaliniais aliejais ir ekstraktais, giliai maitinančius odą ir atgaivinančius jos natūralų švytėjimą.
Senėjimą stabdanti aukso savybė žinoma nuo Kleopatros laikų. Savo antioksidantinio ir antimikrobiniu poveikiu, grynas auksas pagerina odos kraujotaką ir sumažina aplinkos daromą žalą, tuo pačiu metu sukurdamas natūralų stangrinantį efektą ir tolygų, glotnų atspalvį.